Aktualizace systému

Protože vývoj a doplňování funkcí do systému LSD2000 probíhá neustále, nabízíme uživatelům "STANDARDNÍ" a "PROFESIONÁLNÍ" verze 5.xx.xxx službu aktualizace systému. Aktualizací se míní dodání poslední vývojové verze systému podle sestavy uživatele. Co se v každé nové verzi změnilo se dozvíte na stránce Seznam oprav.

S rozvojem počítačové sítě Internet a se zlepšujícími se podmínkami připojení koncových uživatelů je nyní již možné poměrně spolehlivě přenášet sítí soubory o velikosti několika MB. Zároveň lze očekávat, že uživatelé výše uvedených verzí systému patří do skupiny profesionálů a již disponují kvalitním připojením k Internetu. Službu aktualizace systému tedy nabízíme výhradně prostřednictvím Internetu.

Aktualizace probíhá tak, že po zveřejnění nové verze systému (viz. stránka Co je nového) je uživateli na našem serveru připraven samorozbalovací aktualizační instalační soubor. Dále je uživateli na jeho elektronickou adresu zaslána výzva (obsahující všechny potřebné informace), aby si tento aktualizační soubor z našeho serveru stáhl. Aktualizační soubory jsou na serveru ponechány 5 dní od zaslání výzvy a poté jsou odtud odstraněny.

Jste-li uživatelem některé z uvedených verzí systému a máte o tuto službu zájem napište nám a uveďte e-mailovou adresu, na kterou Vám máme zasílat výzvu o připravení aktualizačního instalačního souboru.

Tato služba je prozatím poskytována pouze uživatelům uvedených verzí a je zdarma.


© Výrobce systému LSD2000.
e-mail: lsd2000@lsd2000.cz
Informace uvedené na této stránce mohou být pozměněny bez předchozího oznámení. Popisovaný softwarový produkt podléhá licenčnímu ujednání nebo jinému zvláštnímu souhlasu výrobce.
Datum poslední modifikace této stránky : 26.5.2002