Požadavky na počítač

[Verze 5 pro Windows]

Požadavky na hardware počítače

Požadavky na software počítače

Operační systém :

Poznámky

LSD2000 je vektorový systém a všechny objekty vykresluje vektorově (čáry, kružnice, polygony, ...). Rychlost vykreslování tedy zvýší grafická karta, která je optimalizovaná pro tento účel. Karty určené pro hry a tedy pro rychlou práci s bitovými mapami a texturami, příliš rychlost vykreslování neovlivní.

Rozlišení monitoru doporučujeme co nejvyšší, avšak úměrné jeho velikosti (práce s rozlišením 1280x1024 bodů na monitoru s úhlopříčkou 14 palců již není příliš příjemná - záleží však na vkusu uživatele).

LSD2000 nepracuje s příliš mnoha barvami (max. 256). Pokud tedy chcete optimalizovat nastavení Windows pro práci s LSD2000, můžete vyzkoušet grafické režimy, které pracují s touto barevnou hloubkou. Na některých (starších) grafických kartách to může přinést určité zrychlení vykreslování (do grafické karty se přenáší oproti režimům typu TrueColor pouze třetinové množství dat).

Někteří uživatelé úspěšně testovali provoz LSD2000 s grafickou kartou umožňující připojit dva monitory (jeden pro schéma, druhý pro navrhovaný plošný spoj). V případě zájmu o bližší informace o tomto způsobu provozu můžeme zprostředkovat kontakt.

© Výrobce systému LSD2000.
e-mail: lsd2000@lsd2000.cz
Informace uvedené na této stránce mohou být pozměněny bez předchozího oznámení. Popisovaný softwarový produkt podléhá licenčnímu ujednání nebo jinému zvláštnímu souhlasu výrobce.
Datum poslední modifikace této stránky : 15.9.2001