O těchto stránkách

Co cílem těchto stránek NENÍ?
Cílem těchto stránek není do krajnosti využít vše, co moderní prohlížeče webových stránek dokáží. Cílem těchto stránek není ani ohromit čtenáře jejich grafickou propracovaností ani efektními obrázky či animacemi. Po obsahové stránce není cílem prezentovat manažerským způsobem vedenou obchodní firmu.

Co cílem těchto stránek JE?
Cílem těchto stránek naopak je poskytnout čtenáři-technikovi co nejpřesnější a nejpodrobnější technické informace o něčem, co by mohl při své práci využít a pracovat tak pohodlněji a efektivněji. Přáli bychom si, aby mu práce šla lépe od ruky a snad ho i více bavila.

Prosíme tedy všechny netechnicky založené kritiky zde prezentovaných informací (a jejich podoby), aby měli na paměti, že jde zejména o technické informace určené technikům. Pokud jste technikem a nenalézáte zde to, co by Vás zajímalo, přičtěte to prosím na vrub naší neumělosti. Pokud nám poradíte, pokusíme se to udělat lépe.

O shovívavost s tím, co zde je, i co zde není prosí

ToM (autor těchto stránek)


© Výrobce systému LSD2000.
e-mail: lsd2000@lsd2000.cz
Informace uvedené na této stránce mohou být pozměněny bez předchozího oznámení. Popisovaný softwarový produkt podléhá licenčnímu ujednání nebo jinému zvláštnímu souhlasu výrobce.
Datum poslední modifikace této stránky : 23.9.2001