Stažení servisního balíčku HTML Help

Na této stránce je k dispozici servisní balíček HTML Help Update, který je volně distribuovatelnou aplikací firmy Microsoft. Tento balíček je určen pro uživatele, kteří HTML Help nemají nainstalován, jako součást operačního systému Windows. Tento balíček lze získat přímo na serverech firmy Microsoft. (například http://msdn.microsoft.com/library/en-us/htmlhelp/html/hhupd.exe)

Aplikace HTML Help je návrhovým systémem LSD2000 používána pro zobrazování nápovědy a k práci s elektronickou dokumentací systému. Pokud tuto aplikaci nemáte nainstalovánu, LSD2000 pracuje zcela normálně kromě systému nápovědy (vypíše se pouze chybové hlášení).

Pokud instalační program LSD2000 ohlásí, že nemůže aplikaci HTML Help nalézt, musíte si tento servisní balíček nainstalovat, abyste s nápovědou mohli pracovat.

Podle popisu aplikace HTML Help je pro její správnou funkci nezbytné mít nainstalalován i Microsoft Internet Explorer minimálně verze 4.

Stažení HTML Help: HHUPD.EXE (732 kB)


Po stažení:
Zkopírujte soubor HHUPD.EXE do libovolného adresáře a spusťte jej. Pokud je to možné, HTML Help se nainstaluje.


© Výrobce systému LSD2000.
e-mail: lsd2000@lsd2000.cz
Informace uvedené na této stránce mohou být pozměněny bez předchozího oznámení. Popisovaný softwarový produkt podléhá licenčnímu ujednání nebo jinému zvláštnímu souhlasu výrobce.
Datum poslední modifikace této stránky : 26.2.2005