Stažení demo verze GEXTOPS

Demo verze konverzního programu dat z formátu Extended Gerber (RS274X) do formátu PostScript L2 umožňuje konvertovat datové soubory bez omezení rozsahu. Demo verze však do vytvořené kresby ve formátu PostScript doplní text identifikace demoverze.

Podívejte se na také Popis aplikace GEXTOPS.Prosíme Vás o vyplnění následujícího formuláře. Údaje, které od Vás získáme jsou používány pro evidenci uživatelů. Zaručujeme, že nebudou předány žádné třetí osobě, dále šířeny, nebo využívány k rozesílání nevyžádaných reklamních e-mailů, které se netýkají návrhového systému pro elektroniku LSD2000.
Pro vyčištění formuláře stiskněte tlačítko:
Firma:

Jméno:

e-mail:

Doplňující poznámky:

Odeslání:

Stisknutím tlačítka údaje odešlete :
Číslo aktuálně distribuované verze : 5.03-002 ze dne 15.1.2003

Stažení demo verze GEXTOPS:
Protokol HTTP
  GXPSDEMO.EXE (560kB)

Pro stahování doporučujeme používat přednostně protokol FTP. Pokud z nějakého důvodu protokol FTP nefunguje, použijte HTTP. Doporučujeme kliknout na odkaz pravym tlačítkem myši a z nabídky vybrat položku "Uložit cíl jako ..." nebo "Zapsat do".

Po stažení:

Pokud se Vám demo verzi nepodaří stáhnout, obraťte se na nás, pokusíme se Vám pomoct.
e-mail: lsd2000@lsd2000.cz


© Výrobce systému LSD2000.
e-mail: lsd2000@lsd2000.cz
Informace uvedené na této stránce mohou být pozměněny bez předchozího oznámení. Popisovaný softwarový produkt podléhá licenčnímu ujednání nebo jinému zvláštnímu souhlasu výrobce.
Datum poslední modifikace této stránky : 26.2.2005